СвітУкраїна

Лавров “намалював” дві нові “червоні лінії” для України

За словами керівника МЗС Росії, для Москви категорично неприйнятним є як вступ України до НАТО, так і розміщення на її території військових об'єктів країн Альянсу

Глава Міністерства закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив про нові дві «червоні лінії» для Кремля у питанні вступу України до НАТО.

Про це інформує 1News.

За його словами, для Москви категорично неприйнятним є як вступ України до НАТО, так і розміщення на її території військових об’єктів країн Альянсу.

«Ми категорично не приймаємо появи прямо на наших кордонах Північноатлантичного альянсу, тим більше з урахуванням того курсу, який проводить українське керівництво, і колишнє, і нинішнє, на жаль. Більше того, це червоні лінії по-справжньому, і вони це знають», – сказав Лавров на своїй великій пресконференції.

За його словами, навіть якщо Україна залишається поза НАТО, «можливими є двосторонні домовленості з американцями, англійцями, іншими західними країнами, які там створюють військові об’єкти, бази на Азовському морі».

«Це нам теж неприйнятно, тому що розміщення на території наших сусідів, у даному випадку України, ударних озброєнь, які становитимуть загрозу для Російської Федерації, – це ще одна червона лінія», – додав Лавров.

Джерело: Слово і Діло

Back to top button