Світ

Латвія закривається на чотиритижневий карантин

Прем’єр-міністр Латвії Кріш’яніс Каріньш заявив, що в країні буде введено жорсткий локдаун на чотири тижні. Про це він повідомив на раді з кризового управління, пише російське агенство ТАСС.

За його словами, карантин триватиме з 21 жовтня до 15 листопада. Зокрема, будуть закриті більшість магазинів, розважальних і навчальних закладів.

Як повідомляє кореспондент 1News, який 19 жовтня летів транзитом через Ригу, міграційна служба Латвії вимагає від всіх туристів заповнювати онлайн-форму. В ній, окрім паспортних даних, потрібно вказувати інформацію про вакцинацію або негативні тести на коронавірус.

При цьому при перетині кордону в кореспондента 1News попросили показати сертифікат вакцинації, однак QR-код ніхто не зчитував.

Додамо, що Європейський союз має намір цього тижня виключити Україну зі списку країн “зеленої” карантинної зони, громадянам яких можна подорожувати до країн ЄС без ковідних обмежень. Про це повідомив журналіст Радіо Свобода у Брюсселі Рікард Йозвяк.

«Пізніше цього тижня Україну планують вилучити з рекомендованого Європейським Союзом списку COVID-безпечних для подорожей країн. Її було додано (у список – ред.) в середині липня, але сплеск кількості випадків останнім часом означає, що країна більше не залишатиметься у переліку», – написав він у Twitter.

Раніше уряд Фінляндії продовжив введені через коронавірус обмеження до 7 листопада. В’їжджати в країну зможуть громадяни країн і територій зеленого списку ЄС.

Back to top button