Світ

Китайці будують найбільший у світі танкер для транспортування скрапленого газу

Найбільший в світі танкер для транспортування СПГ буде здатний перевозити до 270 тис. куб. м енергоресурсу, інформує 1NEWS.

Шанхайська суднобудівна компанія Hudong-Zhonghua побудує найбільший в світі танкер для транспортування скрапленого природного газу. Судно буде здатне перевозити до 270 тис. куб. м енергоресурсу.

Роботи з проектування будуть проходити за сприяння Норвегії. Відповідно до досягнутої угоди, до 2020 року конструктори двох країн підготують всю необхідну технічну документацію, на основі якої почнеться будівництво.

“Природний газ буде відігравати важливу роль в структурі виробництва і споживання енергії Китаю, і ЗПГ як енергоносій стане важливим джерелом задоволення зростаючих потреб”, – заявив голова Китайської національної шельфової корпорації (CNOOC) Ян Хуа.

У Китаї постійно зростає попит на природний газ. У 2018 року країна імпортувала 53 млн т ЗПГ, поставивши історичний рекорд. Згідно з офіційною статистикою, влада Китаю вже створили понад 20 терміналів із загальною щорічною пропускною здатністю 80 млн т для його активної закупівлі.

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close