Світ

Китай та Росія задумали знищити лазерами американські супутники

азначається, що американські супутники відіграють важливу роль у різних напрямках - від навігації, націлювання зброї та збору даних розвідки до контролю за ядерною програмою Північної Кореї

Пентагон у новому звіті про загрози у космосі попереджає, що Пекін і Москва розробляють технології для послаблення позицій США у космічному просторі, серед яких лазери, що здатні виявляти та знищувати американські супутники.

 

Про це інформує 1NEWS.

Звіт, опублікований у понеділок, називається “Виклики безпеці у космосі”, у ньому аналізуються російські, китайські, іранські та північнокорейські можливості у космічному просторі.

Зазначається, що американські супутники відіграють важливу роль у різних напрямках – від навігації, націлювання зброї та збору даних розвідки до контролю за ядерною програмою Північної Кореї та моніторингу російської та китайської військової діяльності.

Вони також несуть датчики, що беруть участь у виявленні запуску ракет противника.

Зростання космічних можливостей Китаю та необхідність убезпечити американські супутники були відзначені адміністрацією Дональда Трампа як причина, чому США потребують розвитку космічних військ.

Як повідомлялося, Сполучені Штати стурбовані запуском російського супутника, який аномально себе поводить на орбіті, та підозрюють, що Москва розробляє нову космічну зброю.

Джерело: Укрінформ

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close