Світ

Китай планує поглибити співпрацю з КНДР – Reuters

Китай планує поглибити співпрацю з КНДР - Reuters

Фото: Сіньхуа

Китай заявив про намір поглибити співпрацю з Північною Кореєю

Цього року відзначаються 75-ті роковини встановлення дипломатичних відносин між Китаєм та КНДР.

Китайська Народна Республіка готова тісно співпрацювати з законодавчим органом Північної Кореї, щоб допомогти відносинам мід країнами вийти на “вищий рівень”. Про це у четвер, 11 квітня, заявив голова Постійного комітету Всекитайських зборів народних представників Чжао Лецзи, повідомляє Reuters.

“Підтримувати, зміцнювати й розвивати відносини між Китаєм і КНДР завжди було нашою стратегічною непохитною політикою”, – процитував Чжао слова президента Китаю Сі Цзіньпіна, сказані під час зустрічі з північнокорейським політиком Чхве Рен Хе.

У свою чергу Bloomberg пише, що Китай відправив до Північної Кореї делегацію найвищого рівня за останні п’ять років. Делегація працюватиме в КНДР до 13 квітня. 

За словами представника МЗС Китаю Мао Нін, делегація такого високого рівня “відбиває глибоку дружбу між двома країнами і велике значення, яке Китай надає цьому”.

Вказується, що дві країни вже підписали пакет документів про співпрацю в таких галузях, як взаємне скасування дипломатичних та службових віз, взаємний переклад та видання творів класичної літератури, митний карантин, радіо- та телемовлення, поштова доставка. 

Берегова охорона Південної Кореї затримала вантажне судно без прапора, що прямувало в Росію неподалік свого південного узбережжя в акваторії Японського моря за підозрою в порушенні санкцій ООН проти КНДР. 

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button