Світ

Китай підіймає ціни на медичні товари для Індії

Китай заявив, що підіймає ціни для Індії на деякі медичні товари, які використовуються при лікуванні COVID-19. Там пояснили це тим, що довелося імпортувати сировину. Про це повідомляє індійське видання The Print, пише 1NEWS, посилаючись на РБК-Україна.

Йдеться про такі товари, як концентратори кисню, що закуповуються індійськими компаніями у китайських виробників і сировину на ліки й вакцини.

Представник міністерства закордонних справ Китаю Хуа Чунін сказала, що відгуки китайських виробників говорять про те, що їм довелося імпортувати сировину для задоволення надлишкового попиту Індії.

Якщо взяти в якості прикладу кисневі концентратори, попит в Індії виріс в кілька разів за короткий період, і сировина також відчуває нестачу.

За її словами, індійська сторона також збільшила попит по різних каналах, що призвело до надмірного попиту на ринку і зростання цін, оскільки китайські виробники змушені імпортувати частину сировини з інших країн.

Вона зазначила, що Китай прагне до згладжування глобальних виробничих ланцюжків і ланцюжків поставок і сподівається, що всі сторони зможуть працювати разом.

“Ми сподіваємося, що всі сторони зможуть працювати разом, щоб забезпечити відкритість і стабільність ланцюжків поставок”, – сказала Хуа.

Back to top button