Світ

Країни з жінками на чолі краще впорались з коронавірусом – дослідження

Зокрема, вони вирішували запровадити карантин раніше, ніж аналогічні рішення приймали лідери-чоловіки

Центр досліджень економічної політики та Всесвітній економічний форум проаналізували 194 країн й виявили, що в країнах з жінками на чолі, результати пандемії COVID-19 «систематично і значно краще».

Про це інформує 1NEWS.

Дослідники припустили, що різницю між країнами можна пояснити «активними та скоординованими політичними відповідями», прийнятими лідерками. Зокрема, вони вирішували запровадити карантин раніше, ніж аналогічні рішення приймали лідери-чоловіки.

Хоча їх рішення може мати довгострокові економічні наслідки, воно, без сумніву, допомогло врятувати життя, оскільки в цих країнах в середньому помирає вдвічі менше, ніж в країнах, очолюваних чоловіками.

Ангела Меркель

Ангела Меркель

Німеччина з населенням у 83 мільйони осіб, де Ангела Меркель служить федеральним канцлером вже майже 20, зареєструвала 239 тисяч випадків зараження коронавірусом. В країні померли 9356 осіб.

Метте Фредеріксен

Метте Фредеріксен

Північна сусідка Німеччини – Данія – з прем’єром Метте Фредеріксен і населенням в 5,8 мільйона осіб зафіксувала всього 16,5 тисячі випадків COVID-19. У Данії від COVID-19 померли 624 людини.

Санна Марін

Санна Марін

У 5,5-мільйонній Фінляндії, де на чолі уряду перебуває 34-річна Санна Марін, на COVID-19 захворіли трохи понад вісім тисяч осіб. Померли 335.

Джасінда Арден

Джасінда Арден

У Новій Зеландії, де прем’єр Джасінда Арден сама шиє захисні маски, зафіксували 1,7 тисячі випадків зараження при населенні в майже п’ять мільйонів осіб. За час пандемії від коронавірусу там померли 22 людини.

Цань Інвень

Цань Інвень

У густонаселеному Тайвані зареєстрували лише 487 випадків зараження коронавірусом і сім смертей. Територією з майже 24 мільйонами осіб керує президентка Цай Інвень.

Джерело: ZN.UA

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close