Світ

Країни “Великої сімки” виділять бідним державам понад 2 мільярди доз вакцини від коронавірусу

Крім того, протягом наступних місяців G7 співпрацюватиме з приватним сектором, країнами Великої двадцятки та іншими державами, щоб надати ще більше доз вакцин

Країни “Великої сімки” (G7) домовилися надати 2,3 мільярда доз вакцин від коронавірусу бідним державам протягом 2022 року.

Про це інформує 1NEWS.

Крім того, протягом наступних місяців G7 співпрацюватиме з приватним сектором, країнами Великої двадцятки та іншими державами, щоб надати ще більше доз вакцин.

“Ми працюватимемо разом з приватним сектором, G20 та іншими країнами, щоб збільшити цей внесок протягом наступних місяців”, – йдеться у підсумковому документі лідерів G7.

Більшість доз вакцини нададуть в рамках механізму COVAX для розподілу між країнами світу, а решту, зокрема, у випадку Великобританії, Лондон надасть у рамках двосторонніх відносин з країнами, які потребують вакцини.

Зазначається, що Великобританія передасть вакцини з запасів, які країна закупила для власного використання. Це вакцини виробників AstraZeneca, BioNTech/Pfizer, Moderna, Johnson&Johnson та інші. Своєю чергою, США закупить вакцину.

Між тим міжнародні організації заявили, що для припинення пандемії необхідно 11 мільярдів доз вакцин.

Джерело: Німецька хвиля

Back to top button