Світ

Кортеж принца Вільяма і Кейт Міддлтон збив літню жінку

Мотоцикліст з кортежу герцога і герцогині Кембриджських збив літню жінку на південному заході Лондона. 83-річна Ірен Майор зараз в госпіталі з серйозними травмами, інформує 1NEWS з посиланням на Zrada.today.

Автомобіль в якому принц Вільям і Кейт Міддлтон їхали на церемонію Ордена Підв’язки, їхав по Upper Richmond Road в Віндзорський замок, де і повинна була проходити церемонія.

поліція з’ясовує всі подробиці того, що сталося, але свідки розповідають, що бачили мотоцикл з герцогського кортежу, що лежить на боці й стареньку, якій надавали допомогу медики. Машину Кейт і Вільяма зазвичай супроводжують по два мотоцикли охорони спереду і позаду. Ймовірно, зіткнення сталося з одним із мотоциклістів, їхавшого перед авто.

Після інциденту автомобіль Кейт і Вільяма продовжив рух, згідно з технікою безпеки. Самої аварії вони не бачили. Але дочка постраждалої жінки вже повідомила, що герцогське подружжя зв’язалася з нею і відправила квіти до лікарні. Кейт і Вільям “дуже стурбовані і засмучені тим, що трапилося”. Стан місіс Майор медики оцінюють як важкий, але стабільний.

 

 

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close