Світ

Коронавірус вперше зафіксували ще у 6 країнах світу

Серед них - Ісландія, Мексика, Азербайджан, Нова Зеландія, Нідерланди та Нігерія

Спалах коронавірусу вперше зафіксували ще у 6 країнах світу.

Про це повідомляє 1NEWS.

Міністерство охорони здоров’я Ісландії підтвердило перший випадок зараження коронавірусом в країні. Коронавірус був виявлений у 50-річного ісландця, який недавно повернувся з півночі Італії, і який знаходиться в ізоляції в госпіталі Ландспіталі. Як пишуть ЗМІ, медичні працівники швидко і професійно відреагували на новину, почавши розслідування пересування інфікованого чоловіка між північною Італією і його прибуттям до лікарні. Таким чином, вони намагаються визначити можливі шляхи передачі інфекції. У той же час національна поліція і Департамент цивільного захисту Ісландії вживають заходів, щоб підвищити готовність до боротьби з вірусом. Повідомляється, що на даний момент поки не планується вводити заборони на в’їзд і виїзд з країни.

У міністерстві охорони здоров’я Мексики в п’ятницю оголосили про два випадки зараження новим типом коронавірусу COVID-19. Один з заражених — житель Мехіко, в лютому відвідав Італію, яка зіткнулася зі спалахом коронавірусу. П’ять його родичів, з якими він контактував, поміщені на карантин. Другий хворий знаходиться в штаті Сіналоа, розташованому на північному заході Мексики. Дані про його нещодавні поїздки в інші країни не наводиться.

В Азербайджані зареєстрований перший випадок зараження коронавірусів — у громадянина Росії. Заражена людина є громадянином Російської Федерації”, — заявили в Кабміні Азербайджану. Повідомляється, що громадянин РФ приїхав в країну з Ісламської Республіки Іран. Хворого позначили в спеціальний бокс медустанови. Його стан — стабільний.

У Новій Зеландії підтвердили перший випадок захворювання на новий коронавірус у 60-річної людини, яка нещодавно відвідувала Іран.  Вона прибула рейсом з Арабських Еміратів EK450 із Тегерану через Балі. Вона прибула у Окленд 26 лютого і їхала додому на приватному автомобілі. Родина була занепокоєна станом здоров’я їхнього члена сім’ї і звернулася до лікарів. Зазначається, що хвора людина кашляла і мала утруднене дихання.

У Нідерландах перший випадок коронавірусу – чоловік з Тілбурга, який недавно побував у Ломбардії в Італії”, що, як повідомляє видання, підтвердив міністр охорони здоров’я країни Бруно Брьойнс. Чоловік, якому, як передбачається, близько 50 років, був поміщений в карантин в медустанову Elisabeth TweeSteden у Тілбурзі. Чиновники зі сфери охорони здоров’я почали намагатися відстежити його контакти. Усі виявлені контакти зараженого будуть контролюватися, щоб зупинити поширення хвороби.

У Нігерії, що розташована у Західній Африці, виявили перший випадок зараження коронавірусом. Пацієнт клінічно стабільний, у нього відсутні серйозні симптоми, за ним наглядають в інфекційній лікарні. Пацієнтом виявився громадянин Італії, який працює у Нігерії. Як зазначається, даний випадок є третім на африканському континенті.
Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close