Світ

Коронавірус вперше виявили ще у 7 країнах світу

Серед них - Гана, Габон, Кенія, Ефіопія, Судан, Казахстан і Венесуела

Коронавірус вперше виявили ще у 7 країнах світу.

Про це повідомляє 1NEWS.

Африканські країни Гана і Габон підтвердили перші випадки зараження коронавірусом.

Міністр охорони здоров’я Гани Кваку Аг’єманг Ману заявив, що у двох осіб, які приїхали з Норвегії та Туреччини, тест на коронавірус дав позитивний результат.

У Габоні, в свою чергу, пацієнтом з Covid-19 виявився місцевий житель, який приїхав з Франції.

Кенія підтвердила свій перший випадок коронавірусу. Пацієнтка – 27-річна жінка, яка подорожувала з США через Лондон 5 березня. Випадок був зафіксований 12 березня. В уряді повідомили, що відслідкували всіх, хто контактував з нею”, – вказано у повідомленні.

Зазначається, що пацієнтка стабільна, її температура знизилася до нормального рівня. Однак, жінку не відпустять, поки тест на коронавірус не стане негативним.

Також вказано, що уряд Кенії вживає заходів для зменшення поширення коронавірусу в країні. Очікується, що хвороба негативно вплине на економіку, оскільки постраждає туристичний сектор.

В Ефіопії підтвердили перший випадок коронавірусу – у японця, який прибув з Буркіна-Фасо на початку місяця.
У заяві Міністерства охорони здоров’я країни йдеться, що хворий знаходиться під медичним наглядом, його стан стабільний. Тих, хто був у контакті з цією людиною, відстежують і ізолюють.
У Судані також зафіксували перший випадок коронавірусу, хворий 50-річний суданець помер напередодні ввечері.

Як повідомили в міністерстві охорони здоров’я, громадянин Судану нещодавно перебував в Об’єднаних Арабських Еміратах, де були зареєстровані десятки випадків коронавірусу.

У Судані оголосили про серію заходів проти нового коронавірусу. Уряд країни закрив сухопутний кордон з Єгиптом і призупинив польоти з Китаю, Ірану, Італії, Іспанії, Японії та Єгипту. Судан припинив видавати візи громадянам цих країн, також суданцям було рекомендовано не приїздити до них.

Казахстанські лікарі виявили новий коронавірус у двох громадян республіки, які прибули з Німеччини. Про це повідомив на брифінгу міністр охорони здоров’я Казахстану Елжан Біртанов.

“Сьогодні після ретельних перевірок ми отримали підтвердження позитивного результату у двох наших громадян. Громадяни Казахстану прибули з Німеччини, у них виявлено позитивні аналізи на коронавірусну інфекцію”, — сказав глава МОЗ.

За його словами, відповідно до постанови головного державного санітарного лікаря республіки дані пацієнти — чоловік і жінка, які прибули двома рейсами 9 і 12 березня, — поміщені в інфекційний стаціонар в Алма-Аті. “Клінічні симптоми у цих осіб відсутні, відчувають вони себе добре. Приймаються всі необхідні протиепідемічні заходи”, — пояснив Біртанов.

Венесуела долучилася до списку держав, у яких наразі вже виявлено Covid-19 – влада повідомила про перші два випадки захворювання на коронавірус.

Обидва пацієнти, інфіковані Covid-19, є громадянами Венесуели та проживають у штаті Міранда. Мова йде про 41-річну жінку, яка перебувала у США, Італії та Іспанії, та 52-річного чоловіка, який подорожував до Іспанії. Наразі вони перебувають у карантині.

Back to top button