Світ

Конгресменка США подає у відставку через секс-скандал

Наразі комісія з питань етики в Палаті представників США розслідує, чи мала Кеті Гілл інтимні стосунки з іншим конгресменом

Конгресменка від Демократичної партії США Кеті Гілл оголосила, що йде у відставку через скандал та звинувачення проти неї у інтимних стосунках з колегою.

Про це повідомляє 1NEWS.

“Із розбитим серцем я оголошую про відставку з Конгресу. Це найскладніше, що я коли-небудь мала зробити. Утім, я вважаю, що це найкраще рішення для моїх виборців, моєї громади та нашої країни”, – написала Гілл у соцмережі Twitter та опублікувала офіційну заяву про відставку.

До цього консервативне видання США оприлюднило дані, а також інтимні фото Кеті Гілл із колегою, з якою вона працювала під час передвиборної кампанії. 32-річна конгресменка від штату Каліфорнія була вимушена визнати свої інтимні стосунки з іншою жінкою та публічно вибачитися.

Наразі комісія з питань етики в Палаті представників США розслідує, чи мала Гілл інтимні стосунки з іншим конгресменом. Вона заперечує ці закиди.

Когресменка Кеті Гілл – відкрита бісексуалка. Крім того, вона звинувачує свого колишнього чоловіка, з яким вона нещодавно розлучилась, у проведенні брудної кампанії проти неї.

Вона також оголосила, що подасть судові позови через публікацію приватних фотографій. Коли саме вона піде у відставку, наразі невідомо.

В лавах демократів Гілл вважали перспективною молодою конгресменкою. Вона була обрана у Конгрес США від штату Каліфорнія у 2018 році. Гілл часто виступала з критикою політики президента США Дональда Трампа.

Джерело: Німецька хвиля

Back to top button