Світ

Компанія Uber веде переговори про покупку великого сервісу по доставці їжі

Компанія Uber Technologies Inc. почала переговори про покупку великого сервісу по доставці їжі Deliveroo. Про це повідомляє Bloomberg, пише 1NEWS, посилаючись на Економічну правду.

В обох компаніях офіційно не коментують цю інформацію. За даними джерел Bloomberg, переговори можуть завершитися безрезультатно, так як Deliveroo і її інвестори мають намір зберегти незалежність.

Заснована в Лондоні Deliveroo надає послуги в більш ніж 200 містах на чотирьох континентах. У 2017 році стартап, який оцінюють у 2 мільярда доларів, привернув інвестиції в сумі 385 мільйонів доларів.

Deliveroo в Європі конкурує з сервісом доставки їжі Uber Eats.

Головний виконавчий директор Uber Дара Хосрушахі зробив бізнес компанії по доставці продуктів харчування пріоритетним перед запланованою на другу половину 2019 року початковою публічною пропозицією.

Компанія, що базується в Сан-Франциско, за даними Bloomberg, планує і інші придбання. Після продажу своїх компаній в Південно-Східній Азії, Китаї та Росії, в інших регіонах Uber прагне купувати конкурентів, а не продавати свої місцеві компанії.

Раніше повідомлялося, що в Україні додаток Uber завантажили понад 2,5 мільйона людей.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close