Світ

Компанія Facebook випустить камеру для відеочатів

Компанія Facebook збирається вийти на ринок розумних асистентів з пристроєм для відеочатів під назвою Portal. Пристрій вже називають конкурентом лінійки Amazon Echo, інформує 1NEWS з посиланням на НВ.

Як зазначає видання, новий пристрій від Facebook отримає ширококутову камеру, здатну розпізнавати обличчя людей. Це дозволить Portal порівнювати користувачів з їхніми зображеннями в акаунтах. Найбільша соціальна мережа в світі займається технологіями розпізнавання обличчя протягом багатьох років і останнім часом стала повідомляти користувачів, якщо їх обличчя з’являються на фотографіях, на яких вони не відзначені.

Пристрій дозволить користувачам спілкуватися з друзями по відеочату, дивитися фільми і слухати музику. Portal можна буде керувати за допомогою голосових команд. Крім того, гаджет буде підтримувати потокові сервіси, такі як Netflix і Spotify.

Керівник Building 8 Ендрю Босворт не підтвердив інформацію про новий пристрій, однак зауважив: «Не можу коментувати припущення, але підтверджую, що це буде вражаючий рік для AR/VR».

Facebook в даний час планує ціну Portal в $499, але може прийняти рішення знизити ціну для подальшого стимулювання споживачів. При цьому роздрібна ціна Echo Show від Amazon становить $229. Марк Цукерберг вже, нібито, повідомив співробітникам, що він не піклується про отримання прибутку з пристрою, а хоче змінити поведінку користувачів.

 

 

 

Теги

Схожі статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Close