Світ

Колишній генсекретар НАТО Хав’єр Солана заразився коронавірусом

77-річний політик з лікарняного ліжка закликав перемогти недугу колективно

Інфікований коронавірусом колишній генеральний секретар НАТО та речник іспанського уряду Феліпе Гонсалеса 77-річний Франсиско Хав’єр Солана де Мадариага з лікарняного ліжка закликав перемогти недугу колективно.

Про це іспанський політик, фізик і дипломат, який одужує в мадридській лікарні “Рамон і Каджал” після перебування в відділенні інтенсивної терапії, заявив телефоном, – інформує 1NEWS.

“Я сподіваюся, що я подолаю це. Це дуже впертий вірус. Я все ще не знаю, як це описати, те, що відбувається, справді грізно. Це конфлікт проти ворога, якого неможливо визнати, і він має силу поширювати своє зло з дуже великою швидкістю. Ми повинні перемогти це колективно”, – зауважив Хав’єр Солана телефоном з лікарні, куди він був прийнятий 10 діб тому назад.

На його думку, зусилля, які докладають медичні працівники у всіх закладах, вражають, особливо рівень турботи та відданості.

Солана бореться проти коронавірусу на самоті, єдині відвідування, які йому дозволено – це візити медичних працівників.

“Він тримається самостійно під тиском страху, читаючи спогади Вінстона Черчілля, записуючи нотатки про свої роздуми та слухаючи музику в лікарняній палаті. Солана шокований смертельним впливом пандемії коронавірусу”, – зауважують іспанські журналісти.

Політик також активно коментує події довкола нового виклику на своїй сторінці у Твіттер.

Нагадаємо: Іспанія утримує лідерство серед європейських країн за кількістю заражених коронавірусом політиків. Аналіз тестів, проведений упродовж останніх тижнів, підтвердив позитивний результат у дружини прем’єр-міністра Бегоньї Гомес, віцепрем’єр-міністра, двох міністрів, двох регіональних чиновників вищого рангу від Мадрида та Каталонії, лідера третьої за величиною партії в Конгресі, кількох депутатів і сенаторів.

Джерело: Укрінформ

Tags

Останні новини

Back to top button
Close