Світ

Кіпр полегшує в’їзд для вакцинованих туристів

Кіпр не вимагатиме від туристів, щеплених проти коронавірусу, самоізолюватися після приїзду або робити тест на коронавірус. Про це повідомляє портал Сургиѕ Flight Pass, пише 1NEWS, посилаючись на 112ua.

Ослаблення стосуватиметься всіх вакцинованих туристів, які мають підтвердження щеплення в ЄС, країнах єврозони (Ісландія, Ліхтенштейн і Норвегія), а також Швейцарії, Ізраїлю, Великобританії, Росії, ОАЕ, України, Йорданії, Лівану, Єгипту, Білорусі, Сербії, Катару, Бахрейну США, Вірменії, Грузії, Канади та Кувейту.

“Ці пасажири повинні мати сертифікат про щеплення, дозволені Європейським регулятором медпрепаратів EMA (Pfizer/BioNTech, AstraZeneca, Moderna, Janssen) або Sputnik V, і закінчити всі необхідні дози”, — йдеться в повідомленні.

Якщо отримання препарату є дводозовим, то пасажири повинні отримати обидві дози і можуть подорожувати через тиждень після другого щеплення. Тим, хто отримав однодозову вакцину Janssen дозволяється в’їжджати через два тижні після щеплення.

Всі пасажири повинні заповнити CyprusFlightPass за 24 години до свого вильоту.

Раніше ми писали, що про участь семи країн Євросоюзу у випробуваннях “цифрових зелених сертифікатів”, які підтверджують, що мандрівники щеплені від Covid-19. Так, спочатку тестування повинні проводити Греція, Іспанія, Італія, Болгарія, Естонія, Люксембург і Мальта. Туристичний Кіпр потрапив до другої групи і проведе тестування пізніше.

Back to top button