Світ

Кім Чен Ин заявив про “велику кризу” у Північній Кореї

Лідер КНДР Кім Чен Ин в ході засідання членів Трудової партії Кореї (ТПК) заявив про те, що в країні стався серйозний інцидент в області запобігання поширенню нового коронавірусу, інформує 1NEWS з посиланням на УНН.

Це може призвести до виникнення великої кризи в сфері забезпечення безпеки республіки і її населення. Про це в середу повідомило агентство Kyodo з посиланням на публікацію Центрального телеграфного агентства Кореї (ЦТАК).

За даними Kyodo, подробиці цього інциденту не наводяться. Тим часом лідер КНДР підкреслив, що він стався через некомпетентність і безвідповідальність ряду високопоставлених чиновників, які в результаті були відправлені у відставку.

На засіданні ТПК було також прийнято рішення про проведення ретельної перевірки і розробці заходів у зв’язку з подією.

Агентство Yonhap наводить деталі виступу лідера КНДР: Відтак, він вказав, що “головними факторами, що гальмують і створюють перешкоди для проведення в життя важливих завдань, поставлених партією на з’їзді і пленарних засіданнях, є непрофесіоналізм і недбалість кадрів”. У зв’язку з цим він закликав активізувати кампанію проти “ідеологічних помилок і негативних елементів різного роду”.

“Високопоставлені чиновники, відповідальні за важливі державні справи, знехтували реалізацією рішень партії, ухвалив зробити організаційні, інституційні, матеріальні, наукові і технічні заходи у зв’язку з глобальною кризою в сфері охорони здоров’я. Тим самим вони викликали серйозний інцидент, який спричинив тяжкі наслідки кризової ситуації в справі забезпечення безпеки держави і громадян”, – заявив Кім Чен Ин.

Влада КНДР стверджує, що в країні з самого початку пандемії не було зареєстровано жодного випадку зараження коронавірусом завдяки своєчасному закриттю кордонів і введення жорстких санітарних заходів.

 

 

 

 

 

 

Back to top button