Світ

Кількість загиблих на шахті у Казахстані перевищила 30 чоловік

Кількість загиблих на шахті у Казахстані перевищила 30 чоловік

Фото: Tengrinews.kz

Тривають пошуки 14 шахтарів

На шахті зараз ведеться контроль газової обстановки. В окремих точках є перевищення допустимих концентрацій окису вуглецю.

В Казахстані кількість загиблих внаслідок вибуху метану на шахті імені Костенка у Караганді перевищила 30 осіб. Про це повідомило МНС країни у суботу, 28 жовтня.

“На шахті імені Костенка станом на 16:00 виявлено тіла 32 загиблих, пошуки 14 шахтарів продовжуються”, – йдеться у короткому повідомленні.

На шахті зараз ведеться контроль газової обстановки, відбір проб, а також підйом виявлених тіл. В окремих точках є перевищення допустимих концентрацій окису вуглецю.

Нагадаємо, сьогодні у Карагандинській області стався вибух на шахті імені Костенка. Відразу повідомлялося про 21 загиблого. В момент вибуху під землею перебували 252 шахтарі, більшість з яких вдалося вивести на поверхню.

Президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв висловив співчуття у зв’язку із загибеллю шахтарів у Карагандинській області та доручив припинити інвестиційну співпрацю з АрселорМіттал Теміртау.

Нагадаємо, 21 жовтня у Торецьку Донецької області рятувальники протягом 15 годин гасили пожежу, що спалахнула внаслідок ворожого влучання по території шахти.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button