Світ

Керівника легендарної кіностудії звинувачують у секс-домаганнях

Триває розслідування

Компанія Warner Media, що володіє кіностудією Warner Brothers, почала розслідування звинувачень на адресу глави студії Кевіна Цудзіхари. Його анонімно звинуватили в тому, що він пропонував ролі в фільмах молодій актрисі Шарлотті Кірк за сексуальні відносини з ним.

Про це повідомляє 1NEWS.

Hollywood Reporter повідомив в статті, що Цудзіхара зв’язувався з іншими керівниками кінокомпанії від імені актриси Шарлотти Кірк щодо прослуховувань на різні ролі в фільмах і телепередачах, вироблених студією.

Текстові повідомлення, якими нібито вони обмінювалися між собою протягом трирічного періоду, починаючи з 2013 року, і опубліковані THR, показують, що вони зустрічалися особисто кілька разів і, мабуть, вступали в сексуальні стосунки.

Текстові повідомлення, якщо вони справжні, також показують, що Кірк неодноразово просила Цудзіхару познайомити її з людьми, які могли б допомогти в її акторській кар’єрі. Однак немає жодних ознак того, що Цудзіхара змушував когось в Warner Bros. знімати її в кіно.

Кірк зіграла ролі у фільмі 2016 року “У активному пошуку” і “8 подруг Оушена” 2018 року, обидва з яких – фільми Warner Bros.

“Щоразу, коли ми отримуємо нові звинувачення, наша стандартна практика – проводити відповідне розслідування. І це те, що ми будемо робити і зараз”, заявив представник WarnerMedia.

У своїй заяві адвокат, що представляє Цудзіхару, Берт Дейшлер повідомив: “Цудзіхара не приймав особистої участі в наймі цієї актриси”.

Шарлотта Кірк категорично заперечує будь-яку неналежну поведінку з боку Кевіна Цудзіхари, і у неї немає претензій до нього”, – заявив представник Кірк.

Джерело: УНН

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close