Світ

Канада закупить 76 млн доз вакцини проти коронавірусу

Влада Канади уклала попередню угоду з компанією Medicago про закупівлю 76 млн доз вакцини проти коронавірусу. Про це заявили в офісі прем’єр-міністра Канади, пише 1NEWS, посилаючись на Укрінформ.

“Уряд уклав угоду з Medicago, яка забезпечить одержання 76 млн доз потенційної вакцини проти COVID-19, що достатньо для щеплення 38 млн людей. Це – перша розроблена в Канаді потенційна вакцина, закуплена урядом”, – йдеться у повідомленні.

У відомстві додали, що уряд вкладе у Medicago 173 млн канадських доларів (близько 133 млн дол. США), аби посилити реагування на епідемію.

“Проєкт із загальним бюджетом 428 млн дол. допоможе шляхом клінічних випробувань покращити вакцину Medicagо, розроблену на унікальній рослинній платформі компанії”, – пояснили в офісі Трюдо. І додали, що виділені кошти також дозволять створити підприємство з масштабного виробництва вакцин.

Таким чином, разом із раніше оголошеними угодами, Канада попередньо замовила вже понад 200 млн доз потенційних вакцин від семи виробників з різних країн.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close