Світ

Канада ввела санкції проти 13 росіян

Канада ввела санкції проти 13 росіян

Фото: News2world.net

Канада ввела санкції проти 13 росіян через смерть Навального

Санкції запровадили проти високопосадовців та високопоставлених співробітників російських слідчих органів, пенітенціарної служби та поліції

Канада ввела додаткові санкції проти 13 осіб через смерть російського позиціонера Олексія Навального та продовження грубих і систематичних порушень прав людини в Росії. Про це 18 червня оголосила міністр закордонних справ Канади Мелані Жолі, повідомляє сайт МЗС Канади.

Зазначається, що санкції запровадили проти високопосадовців та високопоставлених співробітників російських слідчих органів, пенітенціарної служби та поліції, які були причетні до жорстокого поводження із Навальним та його смерті.

Йдеться про отруєння Навального хімічною нервово-паралітичною речовиною типу Новачок у 2020 році, його незаконне затримання в московському аеропорту в 2021 році після повернення до Росії, недотримання прав людини щодо нього під час ув’язнення, нерозслідування причин його смерті та тривалу затримку з передачею його останків родині.

Нагадаємо, раніше влада Канади запровадила санкції проти шістьох осіб, причетних до смерті російського опозиціонера Олексія Навального.

Також повідомлялося, що Європейський союз 22 березня запровадив нові санкції проти Росії через смерть опозиціонера Олексія Навального. До списку потрапили 33 фізичних та двох юридичних осіб.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button