Світ

Канада скасувала карантин для щеплених вакциною CoronaVac

Особи, які пройшли повний курс щеплень китайською COVID-вакциною Sinovac (CoronaVac) зможуть подорожувати до Канади без обов’язкового карантину. Про це заявили в Агентстві громадського здоров’я Канади, пише 1news, посилаючись на Укрінформ.

“Починаючи з 30 листопада 2021 року Канада розширить перелік COVID-вакцин, щеплення якими мандрівники можуть зробити, аби вважатися повністю вакцинованими з метою подорожі до Канади. До переліку буде включено Sinopharm, Sinovac та COVAXIN”, – заявили в агентстві.Зазначається, що з наступного року Канада також скасує більшість винятків, яким дозволявся в’їзд до країни без підтвердження вакцинації від COVID-19. Йдеться зокрема про міжнародних студентів та близьким родичів громадян й постійних мешканців Канади.

Нагадаємо: наразі Канада визнає лише чотири COVID-вакцини (Pfizer-BioNTech, Moderna, AstraZeneca Johnson&Johnson). Іноземцям, які пройшли повний курс вакцинації однією з них, дозволяється в’їжджати до країни за умов виконання інших міграційних правил, в тому числі наявності за потреби візи.

Невакцинованим іноземцям, або людям, які зробили щеплення не дозволеними у Канаді вакцинами, в’їзд до країни дозволяється лише за наявності поважних причин та при умові відбуття двотижневого карантину.

Back to top button