Світ

Каліфорнія у вогню: сотні зниклих безвісти та щонайменше 17 загиблих

Щонайменше 17 осіб загинули внаслідок серії масових пожеж, що охопили с початку тижня північну частину американського штату Каліфорнія, з багатьма людьми втрачений контакт і про їх місцезнаходження нічого невідомо, інформує 1NEWS з посиланням на Укрінформ.

«Сотні вогнеборці намагалися в вівторок послабити серію пожеж у Північній Каліфорнії, і їм почали сприяти погодні умови, але попри це не вдалося утримати полум’я, яке забрало життя 17-ти людей, зруйнувало більше 2 тис. будівель та винищило життєво важливу для регіону сировину виноробної продукції», — повідомляють американські ЗМІ.

Водночас, місцева влада заявляє про 180 людей, з якими наразі відсутній контакт. Через це очікується, що кількість жертв може зрости.

Масові пожежі прокотилися, в тому числі, по густонаселених районах, що змусило деяких жителів рятуватися зі своїх будинків посеред ночі. Понад 25 тис. людей виїхали на північ, розселившись у притулках та обладнаних наспіх місцях збору людей.

Загалом, у регіоні зафіксовано 17 великих осередків пожеж, які швидко поширювались через вітряну погоду. Наразі вітри вщухли, місцями пішов дощ, однак синоптики попереджають про повернення в середу північного вітряного потоку, відомого як «Діабло».

На боротьбу зі стихією залучені рятувальні команди з Каліфорнії та сусіднього штату Невада.

 

 

 

 

Теги

Схожі статті

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Close