Світ

Кадиров заявив, що готовий зі своїми “миротворцями” їхати у Палестину

Кадиров заявив, що готовий зі своїми миротворцями їхати у Палестину

Фото: ТАСС

Рамзан Кадиров

Кадиров підтвердив, що у понеділок поряд з мечеттю, яку він побудував на честь свого батька, впали снаряди, будівля пошкоджена.

Глава Чечні Рамзан Кадиров закликав припинити війну на сході та заявив, що готовий поїхати з “миротворчою місією” в Палестину. Про це у понеділок, 9 жовтня, Кадиров написав у Telegram.

“Ми повністю підтримуємо дії Палестини. Тому що їхні землі у свій час забрав Ізраїль і тримає її в ізоляції. У них немає свободи слова. Сьогодні я проти війни і призиваю всіх, щоб вони зупинили цю війну, щоб вона не розійшлася по всьому світу. Ця війна просто так не закінчиться”, – заявив він. 

Також він закликав лідерів мусульманських країн створити коаліцію. 

“Я ще раз закликаю всіх мусульман, всіх громадян і нашу державу підтримати правду і припинити цю війну. Або відправити нас туди як миротворців. Ми визначимо, хто правий, а хто ні. Ми зупинимо тих, хто продовжує воювати”, – сказав Кадиров. 

При атаці терористичного угруповання ХАМАС по Єрусалиму та прилеглих міст одна ракета впала поряд з мечеттю імені першого президента Чечні Ахмата Кадирова в селі Абу-Гош. 

Нагадаємо, 7 жовтня бойовики ХАМАС здійснили масовану ракетну атаку на Ізраїль та проникли на його територію. У відповідь армія Ізраїлю оголосила про початок операції Залізні мечі та атакувала об’єкти угруповання в секторі Газа.

За останніми даними, внаслідок військових дій з обох сторін загинуло понад 1100 осіб, ще кілька тисяч поранені.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button