Світ

Johnson & Johnson відкликала низку своїх товарів

Компанія Johnson & Johnson оголосила, що внаслідок тестування в деяких зразках вироблених нею товарів було виявлено сліди бензолу. Про це пише 1NEWS, посилаючись на 112ua.

Компанія протестувала свою продукцію після того, як онлайн-аптека Valisure виявила бензол у більш ніж десятку сонцезахисних засобів різних виробників. Valisure припустила, що бензолом було забруднено сировину, з якого було зроблено відкликані товари. Після цього Johnson & Johnson відкликала п’ять своїх сонцезахисних продуктів, які продаються під брендами Neutrogena та Aveeno.

Онлайн-аптека повідомила про це в Управління з санітарного нагляду за якістю харчових продуктів і медикаментів (FDA). FDA почало розслідування, яким чином хімічна речовина, потенційно здатна викликати рак, потрапила в сонцезахисні засоби компанії Johnson & Johnson.

Медики вважають, що ризик для здоров’я споживача мінімальний, тому що дози бензолу, виявлені в сонцезахисних засобах, занадто малі.

Раніше FDA оприлюднило нове попередження про побічні ефекти вакцини проти Covid-19 Johnson & Johnson, які були пов’язані з рідкісною і потенційно небезпечною неврологічною реакцією. Йдеться про синдром Гієна-Барре – розлад імунної системи, який може викликати м’язову слабкість, а іноді і параліч

Back to top button