Світ

Ізраїль з 18 вересня запроваджує карантин

Карантин триватиме до 9 жовтня

Прем’єр-міністр Ізраїлю Біньямін Нетаньяху оголосив  про запровадження другого локдауну в країні.

Він розпочнеться 18 вересня і триватиме три тижні до 9 жовтня, повідомляє 1NEWS.

Після годин бурхливих дискусій уряд Нетаньяху таки підтримав впровадження жорстких обмежень у країні через зростання кількості інфікувань коронавірусом. Цей період локдауну збігається в часі з низкою головних єврейських свят – Рош га-Шана, Йом-Кіпур, Суккот тощо. В уряді побоювалися, що великі сімейні святкування та масові молитви сприятимуть ще більшому поширенню коронавірусу.

На період локдауну будуть закриті школи і торгові центри. Супермаркети і аптеки працюватимуть, а ресторани і кафе – лише в режимі “на виніс”. Також жителям Ізраїлю заборонять відходити більше, ніж на 500 метрів від своїх помешкань.

Нагадаємо, люди в Ізраїлі тижнями виходять на протести проти прем’єр-міністра Нетаньяху. Ці протести тривають на тлі судових засідань проти прем’єра, якого звинувачують у хабарництві та шахрайстві. Він відкидає усі звинувачення.

Також демонстранти невдоволені політикою прем’єра щодо подолання коронакризи і вважають її хаотичною. Нетаньяху спочатку розпорядився закрити ресторани, пляжі та спортивні зали, згодом їх відкрили, а потім знову закрили через нове зростання кількості інфікувань. Рівень безробіття в країні перевищує 20 відсотків, що викликає невдоволення серед населення.

Згідно з останніми даними Університету Джонса Гопкінса, в Ізраїлі офіційно підтвердили 153,7 тисяч інфікувань, 1108 смертей і більше 114,6 тисячі випадків одужань.

Джерело: Німецька хвиля

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close