Світ

Ізраїль реалізує третій етап виходу з локдауну

У неділю Ізраїль візьметься за реалізацію третього етапу виходу з локдауну, введеного у зв’язку із пандемією коронавірусу і новими його новими штамами. Про це повідомляє Jerusalem Post, пише 1NEWS, посилаючись на 112ua.

Зі скасуванням низки карантинних обмежень частина дітей зможе повернутися до школи, громадськості будуть доступні послуги торгівлі та відпочинку. Щоб скористатися новими можливостями, громадянам буде потрібен зелений паспорт. Його можуть отримати у міністерстві охорони здоров’я для всі, хто пройшов повну вакцинацію двома щепленнями.

Діти віком до 16 років, яким не дозволена вакцинація, не зможуть супроводжувати своїх вакцинованих батьків.

Отже, з неділі в Ізраїлі плануються наступні зміни:

1. В “зелених” і ” жовтих” і “зветло-помаранчевих” містах, в яких не менше, ніж 70% людей старших за 50 пройшли вакцинацію або одужали, учні 7-10 класів зможуть відвідувати школу.

2. Власникам зеленого паспорту буде дозволено сидіти в приміщенніях кафе і ресторанів або на вулиці, нещепленим — лише надворі. Ресторани і кафе працюватимуть за схемою Purple Ribbon.

3. Готелі тепер забезпечуватимуть повний спектр заходів для власників зелених паспортів. Зали для заходів, атракціони, конференції також відкриються для власників зелених паспортів.

4. Масові заходи дозволені за участю 20 людей у приміщенні, і 50 – зовні (крім “червоних областей”, де ліміт залишається по 10 і 20 відповідно).

5. Аеропорти зможуть за день приймати по тис. ізраїльтян, які будуть в’їжджати в країну.

6. Новоприбулі підлягають домашній ізоляції відповідно до інструкцій міністерства охорони здоров’я.

7. Всі, хто повертається, повинні надати негативний результат тесту на коронавірус і пройти тестування після прибуття, включаючи тих, хто був вакцинований або одужав.

8. Поліція посилить правоохоронні заходи і отримає додатково 660 співробітників цивільної підтримки, щоб гарантувати дотримання ізоляції мандрівниками. Будут впроваджені нові технологічні засоби відстеження ізоляції.

9. Ізоляційні готелі продовжать працювати для тих, хто їх потребує.

10. Будуть запущені закордонні рейси: обмежена кількість ізраїльтян зможе залишити країну за особливими дозволами.

Нагадаємо, раніше прем’єр-міністр Біньямін Нетаньяху заявив, що Ізраїль став першою країною, яка перемогла коронавірус. Тут вдалося вийти з пандемії завдяки швидкій та ефективній вакцинації.

Останні новини

Back to top button