Світ

Із ураженого коронавірусом лайнера Diamond Princess евакуювали перших пасажирів

Перші пасажири в п’ятницю, 14 лютого, почали залишати круїзний лайнер Diamond Princess, який пришвартований біля узбережжя Японії і перебуває на карантині через поширення на ньому коронавірусу COVID-19, передає 1NEWS з посиланням на УНН.

Уряд Японії надав пасажирам у віці 80 років і старше із слабким здоров’ям або тим, які розміщувалися в каютах без вікон на лайнері Diamond Princess, можливість перейти з корабля в житло на суші.

Перша група з них покинула величезний круїзний лайнер у п’ятницю вдень, виїхавши на автобусах з затемненими вікнами. Водій за кермом автобуса був в білому захисному костюмі з ніг до голови, а також – в окулярах і масці.

Представник уряду повідомив, що виїхали 11 осіб, але відмовився сказати, чи зійдуть на берег в п’ятницю ще люди.

Представник міністерства охорони здоров’я країни Гаку Хасімото піднявся на борт корабля в п’ятницю вранці, щоб оголосити, що всі пасажири повинні пройти тестування на вірус. “Ті, хто дав позитивний результат, будуть переведені в лікарню. Ті, хто отримає негативний результат, будуть – на прохання – висаджені і переведені в житло, надане урядом”, – сказав він.

Минулого тижня на лайнері, коли він прибув до узбережжя Японії, було понад 3700 осіб. З них у 218 уже діагностували коронавірус. Хворих госпіталізовано. Десять з госпіталізованих наразі перебувають у тяжкому стані, заявив у п’ятницю міністр охорони здоров’я країни Катсунобу Като.

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close