Світ

Із березня Іспанія пускатиме туристів без тесту на коронавірус

Для поїздки в Іспанію вже у березні не потрібно буде здавати тест на коронавірус, повідомляє 1NEWS з посиланням на РБК-Україна.

Влада країни презентувала програму для приваблювання туристів – гостям надаватимуть актуальну інформацію про країну та поради з безпеки.

Іспанські органи влади у сфері туризму сподіваються, що до приходу весни вдасться відмовитись від надання негативного тесту на COVID-19, сделанного менш ніж за 72 години до поїздки. Зараз він є обов’язковим для поїздки.

Національне туристичне агентство Іспанії Turespaña представить нову кампанію “безпечна подорож”. Вона допоможе привабити туристів в країну, надавши їм актуальну інформацію та поради з безпеки.

Кампанію представив 3 грудня міністр промисловості, торгівлі та туризму Реєс Марото та генеральний директор Національної ради з туризму Turespaña Мігель Санс.

“За допомогою цієї кампанії ми хочемо позиціонувати туристичний бренд Іспанії як фактор, що впливає на безпеку подорожей, і зробити внесок у формування впевненості у туристів в тому, що вони знову приїдуть в нашу країну”, – сказав Марото.

Кампанія обійдеться приблизно в 2 мільйони євро. Планується, що вона триватиме, поки вживаються заходи з профілактики коронавірусу.

 

 

 

 

 

Back to top button