Світ

Із 1 лютого Грузія відновлює міжнародні авіарейси

Грузія повністю скасує обмеження на міжнародне регулярне авіасполучення з 1 лютого 2021 року, передає 1NEWS з посиланням на Укрінформ.

«Допущені будуть регулярні рейси. Це означає, що всі авіакомпанії, які дотепер діяли або продовжують діяти у Грузії, або ж нові компанії, які висловили побажання зайти в Грузію, зможуть спланувати регулярні польоти і виконувати їх з певною частотою», – заявила глава Мінекономіки Натія Турнава.

При цьому вона зазначила, що авіарейси виконуватимуться «з дотриманням всіх медичних протоколів і заходів безпеки».

«Багато авіакомпаній по всьому світу вже роблять це. Виходячи з цього, ми вважаємо, що тут не буде будь-якої додаткової загрози», – наголосила міністр.

Вона вказала, що зняття обмежень не означає швидкого відновлення авіаційного ринку. Щодо ж туристичних візитів, за словами Турнави, перші групи мандрівників прибудуть до Грузії «з безпечніших країн», де вже розпочато вакцинацію від коронавірусу.

Наголошується, що на тлі пандемії коронавірусу Грузія в березні 2020 року закрила кордони для іноземців, за винятком особливих випадків, і припинила авіасполучення в усіх напрямках. Уряд Грузії багато разів переносив дату відновлення регулярного міжнародного авіасполучення. Востаннє ця заборона була продовжена до 31 січня 2021 року.

 

 

 

Останні новини

Back to top button