Світ

Ісламський джихад розпочав ракетний обстріл Ізраїлю

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО

Ісламісти у відповідь на вбивство одного з їхніх лідерів запустили ракети на півдні та в центрі ізраїльської держави.

 

Терористичне угруповання Ісламський джихад у п’ятницю ввечері, 5 серпня, розпочало масований ракетний обстріл центру та півдня Ізраїлю з Гази, повідомляють Детали.

 

Сигнали повітряної тривоги пролунали у багатьох містах в Ашдоді, Ашкелоні, Сдероті, Ган-Явні, Бат-Ямі, Рішон ле-Ціоні, Холоні, Нетівоті, місцевій раді Шаар ха-Негев та у багатьох населених пунктах на прикордонній з Газою території. Зокрема, Ізраїлем випущено десятки ракет за 20 хвилин. Про це з посиланням на джерела повідомляють з місця подій.

 

ЗМІ зазначають, що військові Ізраїлю задіяли систему ПРО “Залізний купол”. Зокрема, повідомляють про перехоплення ракет над Сдеротом, Ашкелоном та Ашдодом. По цих трьох містах ведеться щільний ракетний вогонь. Ізраїльський 11-й канал ІТВ повідомляє про те, що тільки над Сдеротом збито щонайменше шість ракет.

 

Армія оборони Ізраїлю продовжує завдавати ударів по цілях Ісламського джихаду у секторі Газа. Армія атакує центри виробництва зброї, склади та вогневі позиції терористичної організації.

 

Нагадаємо, що армія оборони Ізраїлю 5 серпня, близько 16:30 розпочала операцію Світанок проти угруповання Ісламський джихад у секторі Газа. Ізраїльські військові завдають ударів по сектору. У ході авіаударів ліквідовано Тайсира Джабарі, лідера північного округу військового крила Ісламського джихаду в Газі та ще кількох бойовиків.

 

Місцеві ЗМІ також повідомляють про жертв та поранених серед мирного населення в Газі.

 

МОЗ у Газі повідомляє про 10 убитих, серед яких – п’ятирічна дівчинка, та 55 поранених. Точна кількість цивільних осіб не уточнюється.

 

Телеграм-канал Абу-Алі Експрес із посиланням на неофіційні джерела в Газі повідомляє про те, що знищено 8 бойовиків Ісламського джихаду.

 

 

 

 

 

 ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button