Світ

Хорватія продовжила обмеження на в’їзд для іноземців

Штаб цивільного захисту Республіки Хорватія продовжив тимчасові обмеження на в’їзд іноземців до країни до 15 серпня. Про це в Twitter написав посол України в Хорватії Василь Кирилич. Про це пише 1NEWS, посилаючись на 112.ua.

Як повідомлялося раніше, Хорватія ввела вимогу 14-денної обов’язкової самоізоляції для іноземців, які в’їжджають з третіх країн.

Зазначимо, що особи, які в’їжджають до Республіки Хорватії з туристичною метою або іншою бізнес-метою та заради навчання, можуть в’їхати до країни без обов’язкової 14-денної самоізоляції за умови негативного ПЛР-тесту, який було зроблено протягом 48 годин.

Право на в’їзд до Хорватії мають такі категорії громадян третіх країн (включаючи Україну):

  • працівники медзакладів, медичні дослідники та персонал, фахівці з догляду за старшим віком і тих, хто потребують термінової медичної допомоги;
  • перевізники вантажів та інші представники транспортних послуг, чутливі до необхідності;
    особи, які прямують транзитом;
  • особи, які їздять з туристичною метою (доступним є підтвердження бронювання готелю/люксів) або з інших робочих питань (лист-підтвердження від роботодавця), або мають інший економічний інтерес (договір співпраці, запрошення на бізнес конференцію);
  • особи, які їздять з метою навчання або мають інші особисті обставини (хвороба, смерть родича).

Водночас для громадян України, які мають посвідку на проживання в країнах ЄС, не потрібна 14-денна самоізоляція або результат ПЛР-тестування. Також громадяни України мають право на транзитний проїзд територією Хорватії протягом 12 годин без урахування негативного ПЛР-тесту й підтвердження того, що наступна країна дозволить в’їзд.

Раніше віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Ольга Стефанишина повідомила, що Європейський Союз не відкриє своїх кордонів для українців цього літа у зв’язку з пандемією коронавірусу. Питання відкриття кордонів може бути вирішено восени.

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close