Світ

Хакери в США вивели з ладу мережу компаній медичних послуг

Комп’ютерна система американської компанії Universal Health Services, що нараховує понад 400 медичних установ, стала об’єктом нападу хакерів, які потребують викупу, інформує 1NEWS з посиланням на УНН.

За даними одного джерела, характеристики кібератаки “виглядають як вимога викупу”. Невідомі в минулі вихідні використовували шкідливу програму, яка, вразивши комп’ютерну систему Universal Health Services, почала шифровувати файли. Зазвичай хакери вимагають заплатити викуп в обмін на пароль, що дозволяє розшифрувати ці файли.

За даними джерел телеканалу, часом для диверсії були навмисно обрані вихідні. У ці дні в медустановах присутньо мало технічного персоналу, здатного оперативно відреагувати і звести наслідки кібератаки до мінімуму. В даному випадку лікарям і медсестрам довелося перейти на паперову технологію, заповнюючи необхідні бланки від руки.

Universal Health Services є однією з найбільших в США приватних компаній, що надають послуги в галузі охорони здоров’я. Штаб-квартира підприємства розташована в штаті Пенсільванія, кількість співробітників за станом справ на минулий рік досягало 90 тис.

 

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close