Світ

Грузинські депутати побилися час розгляду закону “про іноагентів”

Грузинські депутати побилися час розгляду закону про іноагентів

Фото: Скриншот відео

Алеко Елісашвілі підбіг до представника більшості, що стояв за трибуною, і вдарив його кулаком

Лідер партії опозиційної партії Громадяни ударив по обличчю представника правлячої Грузинської мрії; бійка продовжилась в кулуарах.

Лідер партії Громадяни Алеко Елісашвілі побився з представником парламентської більшості, одним із лідерів правлячої партії Грузинська мрія Мамукою Мдінараддзе на засіданні юридичного комітету парламенту Грузії. Інцидент стався під час обговорення закону “про іноагентів”. Про це повідомляє проєкт Радіо Свобода під назвою Эхо Кавказа.

У той момент, коли Мдинарадзе сперечався з представником партії Лело Ганною Нацвлішвілі з приводу спірного проекту, Елісашвілі підбіг до представника більшості, що стояв за трибуною, і вдарив його кулаком по лицю. Обидва депутати залишили залу засідань і бійка між ними продовжилася вже в коридорі.

Пізніше Алеко Елісашвілі залишив будівлю парламенту і заявив журналістам:

“Цей закон їм у ср***ку треба засунути. Які аргументи, що за аргументи… Бідзини та Мишки приходять і йдуть, ви знаєте де тепер Мишко, цей (Бідзіна Іванішвілі) так само закінчить, так що не прикривайте його… Я завжди намагався спілкуватися з Грузинською мрією по-людськи, а вони нас ведуть до Росії… Нині не час сидіти вдома, треба виходити надвір. Ми повинні викинути їх разом із їхнім “російським законом”, – пояснив свою позицію політик.

Депутат заявив, що після бійки його вигнали з будівлі парламенту.

Голова Комітету Анрі Оханашвілі звернувся до опозиції.

“Я закликаю всіх опозиціонерів, а також правозахисників, які тут перебувають, дати оцінку цій мерзенній поведінці цієї людини. Я дам вам можливість, якщо хтось захоче прокоментувати. На будь-яку провокацію, яку ви тут зробите, буде дана найсуворіша відповідь”, – заявив політик.

Раніше ми вже писали, що кілька тисяч протестувальників вийшли на мітинг коло парламенту, вигукуючи гасла проти законопроєкту про “іноагентів”, який вони назвали “російським законом”.

Як повідомлялося, ЄС висловив серйозне занепокоєння заявою керівної партії Грузії Грузинська мрія через плани ухвалити закон “про іноагентів” та шкодує, що його знову розглядають попри негативну реакцію громадськості та міжнародної спільноти.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button