Світ

Грузія заявила про видворення російського дипломата

Грузія заявила про видворення члена персоналу дипломатичного корпусу Російської Федерації в посольстві Швейцарії у Тбілісі, зазначається на сайті МЗС Грузії.

«Міністерство закордонних справ Грузії засуджує використання хімічної зброї на території Сполученого Королівства, яке спричинило тяжкі людські страждання трьох осіб і становило серйозну загрозу для життя та здоров’я інших людей. Це є серйозним викликом для спільної безпеки», – говориться у заяві МЗС Грузії.

Як зазначається у повідомленні, Міністерство висловлює солідарність з Сполучене Королівство, поділяє позицію Сполученого Королівства та міжнародного співтовариства з цього питання та оголошує члена персоналу дипломатичного корпусу Російської Федерації в посольстві Швейцарії в Тбілісі як неприйнятну особу і просить залишити Грузію протягом 7 днів.

Нагадаємо, більше 24 країн заявили про видворення російських дипломатів в знак протесту проти отруєння колишнього співробітника російської військової розвідки Сергія Скрипаля та його доньки. Україна також вислала 13 дипломатів з посольства Росії в Україні.

Останні новини

Back to top button