Світ

Грузія вводить повний локдаун до кінця січня: зачиняється майже все, включаючи транспорт

У Грузії з 28 листопада по 31 січня запроваджується жорсткий карантин задля того, щоб стримати розповсюдження коронавірусу, повідомляє “Грузия Online“.

Так, комендантська година, яка запроваджена наразі у семи найбільших містах, пошириться на всю територію країни. Виходити на вулицю буде заборонено у період з 21:00 до 05:00.

Винятком будуть передноворічний та передріздвяний вечори 31 грудня та 6 січня.

Припинять роботу усіх міжміських пасажирських перевезень. Заборона не поширюється лише на таксі. Ресторанам буде дозволено продавати страви лише з собою та на доставку, а спортзали, басейни, художні студії тощо будуть закритими.

Крім того, закриють дитячи садки та ясла, а школи переходять на дистанційне навчання. Припинять роботу усі непродовольчі ринки та майже усі непродовольчі магазини – крім зооаптек і зоотоварів, побутової хімії та преси.

Робота готелів дозволена буде тільки для влаштування карантинних просторів. Також зупиняється робота гірськолижних трас і гірськолижних підйомників.

З 24 грудня до 2 січня обмеження обіцяють послабити. У цей період відкриють ТРЦ й ринки, відновиться робота муніципального транспорту й міжміські перевезення.

Після цього знову запустять транспорт з 16 січня.

Останні новини

Back to top button