Світ

Google попереджатиме користувачів про неперевірену інформацію в пошуковику

Компанія Google почала тестувати нову функцію, завдяки якій користувачі отримуватимуть повідомлення про неперевірену інформацію в пошуковику. Про це повідомляється в блозі Google. Крім того, про нову функцію інформує видання The Verge. Нововведення торкнеться новинного контенту, який буде перевірятися і аналізуватися на предмет достовірності, пише 1NEWS, посилаючись на Gazeta.ua.

“Хоча Google Search завжди пропонуватиме найбільш корисні результати, які ми можемо надати, іноді надійна інформація, яку ви шукаєте, просто ще не доступна в Інтернеті. Це може бути особливо актуально для останніх новин або нових тем, коли інформація, яка публікується першою, може бути ненадійною”, – зазначається в повідомленні компанії.

Відтак, була запущена нова функція: якщо тема нова, Google попереджатиме, що “знадобиться деякий час, перш ніж з’являться результати від надійних джерел”. У компанії вважають, що це підкаже користувачам, що до пошуку краще повернутися пізніше (коли буде більше інформації з надійніших джерел).

Нову функцію поки що запускають англійською мовою в США. Проте в компанії обіцяють розширити сферу її дії “в найближчі місяці”.

Back to top button