Світ

Глава Євроради та прем’єр Британії привітали Україну з перемогою

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО

Глава Євроради та прем єр Британії привітали Україну з перемогою

Kalush Orchestra – переможці Євробачення-2022

Шарль Мішель і Борис Джонсон підтвердили непохитну підтримку України, яка протистоїть російському вторгненню.


 


Президент Європейської Ради Шарль Мішель і прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон у ніч на неділю, 15 травня, одними з перших європейських лідерів привітали Україну з перемогою на Євробаченні-2022. Відповідні повідомлення з’явилися у Twitter-акаунтах політиків.


 

Так, у закріпленому твіті Мішеля, який був оприлюднений у перші хвилини після оголошення підсумків голосування на конкурсі, українською та англійською мовами сказано:


 


“Щирі привітання Kalush Orchestra з перемогою на Євробаченні-2022! Ломаними дорогах прийду я завжди до тебе. Бажаю, щоб наступного року Євробачення пройшло у Києві, у вільній та єдиній Україні”.


 

Лідер британського уряду, якого з початку російського вторгнення охрестили “великим другом України”, заявив, що перемога українців – це результат поєднання таланту виконавців та підтримки України у її боротьбі за свободу.


 


Також Джонсон привітав представника Британії Сема Райдера, який посів друге місце, заявивши, що неймовірно пишається співаком.


 

Нагадаємо, за підсумками голосування журі та глядачів, гурт Kalush Orchestra з піснею Stefania набрав 631 бал, посівши перше місце в турнірній таблиці фіналістів Євробачення-2022.


 


 


 ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Back to top button