Світ

Глава Мюнхенської конференції з безпеки потрапив до бази “Миротворця”

Причиною потрапляння Вольфґанґа Ішинґера до цього сайту стало підписання ним документа під назвою "Дванадцять кроків щодо зміцнення безпеки в Україні та в євроатлантичному регіоні"

Глава Мюнхенської конференції з безпеки німецький дипломат Вольфґанґ Ішинґер потрапив до списків одіозного українського сайту “Миротворець”, котрий його творці позиціонують як список ворогів України.

Про це повідомляє 1NEWS.

Причиною потрапляння Ішинґера до цього сайту стало підписання ним документа під назвою “Дванадцять кроків щодо зміцнення безпеки в Україні та в євроатлантичному регіоні”. Цей документ було представлено на цьогорічній Мюнхенській конференції.

Документ, серед підписантів якого колишній глава російського МЗС Ігор Іванов, відставні високопоставлені американські військові, європейські експерти й кілька представників України, закликає серед іншого розробити дорожню карту щодо скасування санкцій щодо РФ у міру реалізації мінських угод.

Водночас в Україні лунають закиди, що деякі аспекти цього плану збігаються з російською позицією.

Автори “Миротворця” закидають Ішинґеру зокрема “замах на суверенітет і територіальну цілісність України”, участь у пропагандистських заходах Росії проти України” й “маніпулювання суспільно значущою інформацією”. Крім того, німецького дипломата вони називають “співавтором проросійського мюнхенського плану капітуляції та розділення України”.

Джерело: Німецька хвиля

Back to top button