Світ

Франція виділить величезні гроші на сонячну енергетику у світі

Президент Франції Еммануель Макрон заявив, що до 2022 року його країна планує надати 700 мільйонів євро

Франція надасть 700 мільйонів євро країнам, що розвиваються, для розвитку проектів із сонячної енергетики. Про це заявив президент Франції Еммануель Макрон на відкритті Міжнародного сонячного альянсу в Нью-Делі.

Про це повідомляє 1NEWS з посиланням на Deutsche Welle.

За його словами, гроші будуть надані країнам із перехідною економікою у вигляді кредитів та пожертв до 2022 року. “Ми повинні усунути всі перешкоди та збільшити масштаби”, – заявив Макрон. Франція вже виділила 300 мільйонів євро на схожу ініціативу, коли в 2015 році разом з Індією заснувала глобальний альянс для розвитку проектів із сонячної енергетики.

Прем’єр-міністр Індії Нарендра Моді підтримав ініціативу Макрона. “Ми повинні зробити так, щоби більш ефективна і вигідна сонячна технологія була доступною для всіх”, – заявив він.

Лідери обох країн сподіваються, що діяльність альянсу дозволить до 2030 року спрямувати близько одного трильйона доларів на розвиток сонячних технологій в 121 країні, де бракує інвестицій в цей сектор. Ці країни є “найбільш сонячними у світі й при цьому отримують найменший обсяг електроенергії від сонця”, – відзначила колишня французька міністерка екології, спеціальна представниця альянсу Сеголен Руаяль.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close