Світ

Франція не визнає результати виборів президента РФ в Криму

Франція не визнає проведення у Криму виборів президента РФ і висловлює стурбованість мілітаризацією півострова та погіршенням ситуації з правами людини.

Про це йдеться в заяві МЗС Франції, оприлюдненій 18 березня, пише 1NEWS, посилаючись на Укрінформ.

«Франція, як і раніше, висловлює тверду прихильність до повного відновлення суверенітету і територіальної цілісності України в рамках її міжнародно визнаних кордонів… Франція сьогодні не визнає організацію виборів президента Росії в Криму», – йдеться у заяві.

Як зазначається, офіційний Париж стурбований мілітаризацією півострова та погіршенням ситуації з дотриманням прав людини, особливо кримських татар. Франція засуджує дискримінацію на основі етнічної чи релігійної приналежності та закликає до звільнення всіх осіб, затриманих з порушенням міжнародного права, наголошується у документі.

МЗС Франції також закликало до збереження та захисту історичної та культурної спадщини на території анексованого Росією Криму.

Зовнішньополітичне відомство також повідомило, що міністр у справах Європи і закордонних справ Франції Жан-Ів Ле Дріан 22-23 березня відвідає Україну, де проведе переговори з владою, зокрема щодо ситуації на окупованих територіях Криму і Донбасу.

Tags
загрузка...

Related Articles

Back to top button
Close