СвітУкраїна

Forbes пояснив, чому Росія не зможе швидко перемогти Україну

Російська армія не має достатньо вантажівок, щоб задовольнити потреби в матеріально-технічному забезпеченні

У російської армії недостатньо вантажівок, щоб швидко перемогти Україну.

Про це йдеться в матеріалі американського Forbes, – інформує 1News.

Щоб розгорнути близько 100 тисяч військових та тисячі одиниць техніки поблизу українського кордону, Росія використала сотні потягів.

У випадку вторгнення потягами доведеться і доставляти припаси на передову, і забирати техніку, яка потребує ремонту.

Однак потяги не можуть доїхати до лінії фронту. Для цього потрібні вантажівки, а їх у Росії “вкрай мало”, пише автор статті Девід Екс.

“Російська армія не має достатньо вантажівок, щоб задовольнити потреби в матеріально-технічному забезпеченні на відстані понад 90 миль за межами складів забезпечення”, – написав підполковник армії США Алекс Вершинін у виданні War on the Rocks.

У російської армії є десять бригад матеріально-технічного забезпечення, кожна з яких має близько 400 вантажівок.

“Хоча кожна армія інакша, зазвичай є від 56 до 90 установок залпового вогню. Щоб заповнити одну пускову установку, потрібен весь кузов вантажівки. Якби загальновійськова армія здійснила один залп, то лише для поповнення ракетних боєприпасів знадобилося б від 56 до 90 вантажівок”, – додає американський підполковник.

Потенційно Росія може використати для транспортування й гелікоптери та цивільний транспорт, але це суттєво не вплине на “величезну логістичну проблему”, пише Forbes.

“Тобто вантажівки – більше, ніж танки чи артилерія – можуть визначати темпи та масштаби великого вторгнення Росії в Україну, – вважає автор. – Тож коли українські артилеристи обирають цілі, їм завжди слід віддавати перевагу, здавалося б, найбільш нудним – вантажівкам”.

Джерело: ВВС Україна

Back to top button