Світ

Forbes оприлюднив рейтинг найбагатших американців

Згідно з даними журналу, стан 400 американців досягла рекордних 2,96 трильйонів доларів, що на 2,2% більше, ніж у 2018 році

Відповідно до рейтингу 400 найбагатших американців журналу Forbes, засновник компанії Amazon Джефф Безос другий рік поспіль очолює рейтинг найбагатших жителів США. Стан Безоса налічує 114 мільярдів доларів. У 2018 році його дохід склав 160 мільярдів доларів, повідомляє 1NEWS.

Бізнесмен втратив частину грошей після розлучення з його колишньою дружиною Маккензі Безос. Вона отримала четверту частину його частки в компанії. Раніше повідомлялося, що Джефф Безос, незважаючи на офіційне розлучення з Маккензі Безос, якій присудили порядку 19,7 мільйонів акцій компанії, залишився найбагатшою людиною на планеті. Екс-дружина підприємця також фігурує в списку, але поки що лише на 15-й сходинці.

На другому місці списку виявився засновник компанії Microsoft Білл Гейтс, якого тепер відділяє від лідера всього 8 мільярда доларів, його активи оцінюються в 106 мільярдів доларів США. А третє місце рейтингу отримав засновник мережі супермаркетів Walmart Уоррен Баффетт, його стан оцінюється в 80,8 мільярдів доларів.

Згідно з даними журналу, стан 400 американців досягла рекордних 2,96 трильйонів доларів, що на 2,2% більше, ніж у 2018 році.

Фото: DT.ua

Back to top button