Світ

Forbes назвав найвпливовіших росіян

Путін автоматично очолив рейтинг

Російська версія Forbes оприлюднила рейтинг найвпливовіших росіян, до якого увійшли 100 осіб і який “автоматично” очолив президент Росії Володимир Путін.

Про це повідомляє 1NEWS.

На другому рядку рейтингу опинився глава “Сбербанка” РФ Герман Греф, третій  – посів голова правління “Газпрому” Олексій Міллер.

Видання пояснює, що Путін автоматично очолив рейтинг, “як людина, що посіла друге місце в глобальному рейтингу найвпливовіших людей світу за версією американського Forbes”.

Глава російського уряду Дмитро Медведєв займає п’яте місце. Міністр закордонних справ Сергій Лавров – 21-й. Прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков займає 70-й рядок. Генеральний директор “Первого канала” Костянтин Ернст – 73-й.

Замикає список впливової сотні лідер ЛДПР Володимир Жириновський.

Видання пояснює, що лонг-лист, до якого увійшли 1 500 бізнесменів, директорів компаній, керівників силових структур та інші, вони розбили на відповідні групи і оцінили учасників кожної групи за кількома параметрами

Враховувалася кількість співробітників, розмір виручки, можливість безпосередньо впливати на життя людей, можливість впливати на кілька галузей і, нарешті, – близькість до президента РФ або партії влади.

Джерело: Forbes

Останні новини

Back to top button