Світ

Фінляндія відмовилася виконувати одну з умов Туреччини щодо вступу в НАТО

БІЛЬШЕ ЦІКАВОГО

Фінляндія відмовилася виконувати одну з умов Туреччини щодо вступу в НАТО

Фото: Unsplash

Фінляндія відхилила одну з вимог Туреччини

Гельсінкі не видаватимуть Анкарі представників Робочої партії Курдистану та Руху Фетхуллаха Ґюлена.


Влада Фінляндії відмовилася екстрадувати курдів, яких Туреччина вважає терористами, що було умовою Туреччини щодо вступу країни до НАТО. Про це у суботу, 11 червня, повідомляє Yle.


Зазначається, що на початку червня Мін’юст Фінляндії отримав від Туреччини десять запитів про екстрадицію представників Робочої партії Курдистану та Руху Фетхуллаха Ґюлена. При цьому Фінляндія задовольнила лише два випадки, коли людей не звинувачували в тероризмі. Обидві справи стосувалися сексуальних злочинів.


За інформацією видання, Туреччина також зажадала від фінської влади екстрадиції людини, засудженої за підпал посольства в Гельсінкі.


Раніше повідомлялося, що Туреччина поставила умови Швеції та Фінляндії для членства в НАТО. Обидві країни повинні зберігати дистанцію з терористичними організаціями та підтримати Анкару у боротьбі з тероризмом.


Нагадаємо, раніше президент Туреччини Реджеп Тайіп Ердоган заявляв, що Туреччина не змінить свою позицію щодо вступу Швеції та Фінляндії до НАТО. Турецька сторона не дасть своєї згоди, поки скандинавські країни не відмовляться співпрацювати з представниками Робочої партії Курдистану.Новини від 1News в Telegram. Підписуйтесь на наш канал https://t.me/UA_1NEWS

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button