Світ

Фінляндія має намір посилити охорону кордону з РФ

Фінляндія має намір посилити охорону кордону з РФ

Фото: Jarmo Nuotio / Yle

Кордон Фінляндії і Росії буде закритим щонайменше до 11 лютого

Наразі кордон закрито, але вплив з боку Росії у вигляді незаконних перетинів триває, зазначили в уряді країни.

Фінляндія має намір вжити додаткових заходів для захисту власних кордонів на сході. Про це у суботу, 13 січня наголосив прем’єр-міністр країни Петтері Орпо, слова якого цитує Yle.

Він повідомив, що після закриття контрольно-пропускних пунктів на кордоні з Росією, Фінляндія продовжить збільшувати кількість огороджень, щоб стримати нелегальних мігрантів.

“Якщо буде потрібно, ми вживатимемо додаткових заходів і не сидітимемо склавши руки. Уряд використовуватиме всі законні методи і за потреби може переглянути законодавство. Попри закриті кордони нелегальна міграція триває”, – зазначив він. 

Орпо повідомив, що протягом минулого тижня в країну незаконно потрапили близько 20 людей і повністю запобігти цьому неможливо.

“Ситуація загострилася. Ми готові до продовження російського впливу на кордоні. Наразі є фізичний контроль, у критичних точках зведено паркан, а навесні огорож буде ще більше”, – сказав Орпо.

Він вказав, що КПП на кордоні з Росією залишаться закритими щонайменше до 11 лютого.

Як відомо, до цього часу шукачі притулку прибували на фінський кордон лише через КПП велосипедами, доки Фінляндія не ухвалила рішення про закриття пунктів пропуску. 

Прем’єр-міністр країни Петтері Орпота заявив, що Росія веде проти Фінляндії гібридну атаку на кордоні.

Новини від 1News в Telegram та WhatsApp. Підписуйтесь на наші канали та WhatsApp

ПІДПИСАТИСЯ на Telegram-канал 1NEWS

Джерело

Back to top button