Світ

Фінальні випробування двох вакцин від коронавірусу почалися у США

У США почалися фінальні випробування двох вакцин від коронавірусу, і в найближчі тижні варто очікувати останньої стадії випробувань ще у чотирьох вакцин, заявив американський президент Дональд Трамп, інформує 1NEWS з посиланням на Інтерфакс-Україна.

“У двох експериментальних вакцин починається фінальна стадія клінічних випробувань – це було досягнуто в рекордні терміни”, – сказав він на брифінгу в Білому домі.

Президент наголосив, що раніше на розробку вакцин йшли цілі роки.

Він зазначив, що в найближчі тижні розпочнуться фінальні випробування ще чотирьох вакцин, і як тільки будь-яка вакцина отримає схвалення, вона тут же стане доступною.

Трамп додав, що влада США має на меті не взяти під контроль епідемію, а покінчити з нею, тому розробка вакцин залишається пріоритетом.

США посідають перше місце серед усіх країн світу за кількістю заражень коронавірусом і випадків летальних результатів. Згідно з даними статистичного сайту Worldometer, в США з початку спалаху вірусу діагностовано понад 4 млн випадків зараження, причому понад 144,7 тис. хворих померли. Понад 1,88 млн осіб одужали.

 

 

 

Tags

Останні новини

Back to top button
Close
Close