Світ

Фестиваль барвистих парасольок відбудеться у Таїланді

В одному з сіл поблизу тайського міста Чіангмай готуються до щорічного Фестивалю кольорових парасольок, який триватиме тут з 18 до 20 січня, інформує 1NEWS з посиланням на otpusk.com

“У містечку Бо Санг, що в передмісті тайського курорту Чіангмай, з 18 по 20 січня пройде 36-й за ліком Фестиваль парасольок. Головним атрибутом свята є саморобні паперові й шовкові парасольки різноманітних кольорів. Напередодні фестивалю ними прикрашаються всі вулиці Бо Санга”, – йдеться в публікації.

Зазначається, що тайська село не випадково є постійним місцем проведення незвичайного фестивалю. Упродовж останніх 200 років Бо Санг славиться на всю країну своїми майстрами парасолькових справ.

Частина назви цього містечка означає саме “парасольки”. Майже кожен житель села займається їхнім виготовленням. З бамбука люди роблять каркас парасольки, на який потім натягують шовкову або бавовняну тканину. Після цього її вручну розписують, наносячи зображення драконів і квітів. Розміри виробів можуть бути від найменших до гігантських, під якими зможе сховатися ціла сім’я. На завершення парасольки покривають спеціальними рослинними оліями, що додають водостійкості й міцності.

На фестивалі туристів чекає барвистий парад. Під час ходи на вулицях з’являються прикрашені платформи, які супроводжують тайські жінки в традиційних костюмах. Крім того, для гостей свята пройдуть концертні виступи, майстер-класи з виготовлення парасольок, виставки та ярмарки. Всіх охочих чекають на екскурсіях.

 

 

 

Tags
загрузка...

Схожі статті

Close