Світ

ФБР отримало доступ до паролів біткоін-гаманців

Доступ ФБР до закритих ключів біткоін-гаманцем викликав сумніви в безпеці мережі, пише 1NEWS з посиланням на lenta.ua.

У понеділок, 7 червня, Міністерству юстиції США і ФБР вдалося захопити 2,3 мільйона доларів у хакерської групи Darkside, які були отримані в якості викупу у Colonial Pipeline. Хакери зламали операції Colonials минулого місяця в травні 2021 року що викликало серйозну нестачу палива і зростання цін.

У понеділок Міністерство юстиції заявило, що йому вдалося повернути половину загальної суми в 4,4 мільйона доларів, сплачених як викуп. Цікаво, що як ФБР вдалося отримати доступ до закритих ключів гаманців хакерів, залишається загадкою. Міністерство юстиції США заявило, що у нього фактично є пароль від біткоіни-гаманця, на який хакер відправив кошти. Заступник директора ФБР Пол Абат сказав:

«За межами досяжності ФБР немає місця для приховування незаконних коштів, які не дозволять нам піддати нас ризику і наслідків для зловмисників в кіберпросторі».

Хоча ФБР вдалося конфіскувати частину суми викупу у хакерської групи Darkside, і це є позитивною новиною, але одночасно з цим виникла стурбованість з приводу безпеки мережі біткоін.

 

 

 

 

Back to top button