Світ

Фахівці стурбовані можливими кібератаками з боку КНДР через російське з’єднання

КНДР відкрила новий канал інтернет-з’єднання із зовнішнім світом, на цей раз за допомогою РФ, інформує 1News з посиланням на Росбалт.

Компанія Dyn Research, яка відстежує інтернет-підключення, повідомила, що російська телекомунікаційна компанія ТрансТелеКом займається маршрутизацією північнокорейського трафіку приблизно з 12:00 мск неділі.

Раніше трафік проходив через китайську China Unicom.

Північнокорейський Інтернет обмежується декількома сотнями з’єднань, які, життєво необхідні для координації кібератак, сказав Брайс Боланд, що відповідає за технології в компанії FireEye Азіатсько-Тихоокеанського регіону. Боланд вважає, що підключення через Росію дозволить Північній Кореї в майбутньому краще управляти кібератаками.

Багато з хакерських атак, скоєних за указом КНДР, здійснювалися з території інших країн за допомогою зламаних комп’ютерів, сказав експерт, а ті, хто віддавав розпорядження і контролював атаки, перебували всередині країни. «Це зробить їх мережу більш стійкою і підвищить їх здатність … контролювати всі ці дії», — вважає експерт.

КНДР підозрювали в декількох великих кібератаках за останні роки, жертвами яких в тому числі стали банки і Sony Pictures, а також у поширенні вірусу-здирника WannaCry. Пхеньян заперечує будь-яке втручання.

 

 

Схожі статті

Загрузка...

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Загрузка...
Реклама Novostimira
Close